Kurumsal

Pensa jeneratör, 2007 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul Ümraniye’ de kurulmuştur. Dizel ve benzinli jeneratör gruplarının üretimi, satış ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere, 10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ve yeni nesil üretim teknikleriyle, sürekli gelişen teknoloji ve kalite prensiblerinden ödün vermeden insanı ve çevreyi koruma ilkelerini benimseyerek, enerji kaynakları sektöründe ki yerini almıştır.

Teknolojik gelişimleri yakından takip eden, inovasyonun gücüne inanan, müşteri beklentilerini sürekli işin merkezinde tutan kurum kültürü misyonundayız.

Dünya’ da bilinen motor ve alternatör markalarının üretmiş olduğu ekipmanlarla dizel jeneratörleri ve benzinli jeneratörleri uluslar arası güvenlik ve kalite standartlarında üretimi yaparak, Sizlere enerji ihtiyacınızı her zaman ve her yerde kesintisiz olarak hizmetler sunmak için tüm ekibimizle çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.

Misyonumuz

Şirketimiz, uluslar arası standartların gerektirdiği kaliteden ve çevreci anlayışıyla üretmiş olduğu tüm jeneratör gruplarının müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimiz, uluslar arası standartların gerektirdiği kaliteden ve çevreci anlayışıyla üretmiş olduğu tüm jeneratör gruplarının müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmaktır.

Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimize jeneratör ile ilgili 7/24 teknik destek sağlıyoruz.

KİRALIK JENERATÖRLER

Zamanla değişen ihtiyaç ve proje alanlarınızın yeni gerekliliklerinizi en iyi karşılayacak esnek seçeneklerden yararlanabilir, kiralamanın size sağlayacağı avantajlardan faydalanabilirsiniz.
Tümünü Oku

Özel Proje Tasarımı

Pensa Ar-Ge ve Proje Departmanları, istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek optimal çözümler için size özel geliştirdikleri projelerden benzersiz sonuçlar alır.
Tümünü Oku

Montaj

Pensa Jeneratör yetkili servisleri tarafından ilk çalıştırma hizmeti ücretsiz verilmekte olup, start işlemi ile müşterinin garantiden faydalanması başlatılmış olur.
Tümünü Oku

Uzaktan İzleme

Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemleri sayesinde; mesafe sınırlaması olmaksızın jeneratörlere uzaktan erişim mümkün olmakta, tüm detaylar kullanıcı tarafından takip edilebilmektedir.
Tümünü Oku

Bakım, Onarım ve Servis

Pensa Yurtiçi Satış ve Servis Merkezi, başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneline yayılmış bölge müdürlükleri ve bayileri ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Tümünü Oku

Periodik Bakım

Günlük ve haftalık bakımların kullanıcı tarafından yapılması uygunken, aylık kontrollerin uzman, eğitimli bir teknisyen tarafından yapılması gerekmektedir.
Tümünü Oku

Yer ve Güç Tespiti

Güvenilir ve profesyonel 2. El hizmeti vermek için kurulan Pensa 2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde sizlere hizmet vermektedir.
Tümünü Oku

2. El Jeneratör Alım Satım

Güvenilir ve profesyonel 2. El hizmeti vermek için kurulan Pensa 2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde hizmet vermektedir.
Tümünü Oku

Yedek Parça

Jeneratör setinizin performansının düşmeden uzun yıllar size hizmet sağlayabilmesi için Pensa tarafından önerilen orijinal yedek parçalar kullanılması gerekmektedir.
Tümünü Oku